Helion
Rynek Zabawek
 
AKTUALNOŚCI
07-12-2018
Szanowni Klienci, informujemy, że Hurtownia Ateneum zakończyła współpracę z wydawnictwem "Małym". W związku z tym prosimy o zwrot do Ateneum...
05-12-2018
Szanowni Klienci, w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, a co za tym idzie zwiększonym zainteresowaniem bogatą ofertą naszej Hurtowni,...
 
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
MARR BUSINESS PARK Hala B1.1.
ul. Nad Drwiną 10, 30-741 Kraków


tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400

email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 

ZOBACZ, CO U NAS SŁYCHAĆ

GAZELE BIZNESU
GAZELE BIZNESU
Gazela Biznesu 2016
09-03-2017
Szanowni Klienci,

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że Ateneum po raz siódmy zdobyło nagrodę Gazeli Biznesu, która jest ogromnym wyróżnieniem dla polskich przedsiębiorstw. Zdaniem Pulsu Biznesu Ateneum jest najdynamiczniej rozwijającym się dystrybutorem gier, zabawek, artykułów papierniczych i książek w Polsce. Z roku na rok hurtownia osiąga coraz wyższy obrót, jednocześnie nie notując strat.

Warto przypomnieć, że w najnowszym rankingu ekspertów z angielskiej giełdy Ateneum jest jedną z trzydziestu najbardziej istotnych polskich firm w Europie, mającą realny wpływ na gospodarkę zarówno naszego kraju, jak i całej Unii Europejskiej.

Nasze sukcesy nigdy nie byłyby możliwe bez Państwa. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i życzymy Państwu, aby rok 2017 był jeszcze lepszy niż poprzedni.

dodał: Sławomir Żywczak
Gazela Biznesu 2014
24-02-2014
Drodzy Klienci,

mamy ogromną przyjemność poinformować, iż nasza firma po raz szósty z rzędu zdobyła nagrodę Gazela Biznesu. Organizator konkursu, Puls Biznesu, sklasyfikował nas jako najdynamiczniej rozwijającą się hurtownię książek w Polsce.

Nasz sukces i stabilność przedsiębiorstwa zawdzięczamy przede wszystkim Państwu, to dzięki naszym relacjom i wspólnej pracy jesteśmy w stanie zdobywać takie wyróżnienia jak Gazele Biznesu. Dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli i mamy nadzieję na dalszą, tak owocną współpracę.

dodał: Sławomir Żywczak
Gazela Biznesu 2013
24-02-2014
Drodzy klienci.


Po raz piąty zostaliśmy uhonorowani Gazelą Biznesu - nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za współpracę. To właśnie dzięki Państwu udało nam się zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że ciągle podnoszona jakość naszych usług będzie wpływała pozytywnie na rozwój naszych stosunków handlowych.

dodał: Maciej Miczek
Gazela Biznesu 2012
21-01-2012
Drodzy klienci.

W tym roku, już po raz czwarty zostaliśmy uhonorowani Gazelą Biznesu - nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom za współpracę. To właśnie dzięki Państwu udało nam się zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że ciągle podnoszona jakość naszych usług będzie wpływała pozytywnie na rozwój naszych stosunków handlowych.

dodał: Maciej Miczek
Gazela Biznesu 2011
16-01-2012
Drodzy klienci.

Po raz trzeci zostaliśmy uhonorowani Gazelą Biznesu - nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. W tym roku zajęliśmy 1-sze miejsce w hurtowej dystrybucji książek i zarazem 250 w ogólnym zestawieniu polskich firm.

Dziękujemy Państwu za współpracę w roku 2011.
To właśnie dzięki niej udało nam się zdobyć tą prestiżową nagrodę. Liczymy na to że podnoszona jakość naszych usług będzie pozytywnie wpływała na rozwój naszych stosunków handlowych.

dodał: Maciej Miczek
Gazela Biznesu 2010
05-01-2011
Drodzy klienci.

W tym roku po raz kolejny zostaliśmy uznani za Gazelę Biznesu. Utrzymaliśmy zeszłoroczną pierwszą pozycję w sektorze hurtowej dystrybucji książek, a w ogólnej kwalifikacji zajęliśmy 173 miejsce wśród wszystkich polskich firm. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie.

Dziękujemy wszystkim Państwu za współpracę.
Na rok 2011 zaplanowaliśmy kilka udogodnień, które jeszcze bardziej podniosą naszą jakość usług.

dodał: Michał Koczor
Gazela Biznesu 2009
05-03-2010
Drodzy klienci.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zostaliśmy w tym roku uhonorowani Gazelą Biznesu. Jest to nagroda przyznawana przez dziennik Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.
Bardzo cieszymy się z zajętego 39 miejsca w regionie, i 1-go miejsca w sektorze hurtowej dystrybucji książek w kraju. Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom za współpracę. To właśnie dzięki Państwu udało nam się zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że ciągle podnoszona jakość naszych usług będzie wpływała pozytywnie na rozwój naszych stosunków handlowych.

dodał: Michał Koczor
copyright Ateneum 2008-2018