Strefa marek
Wielkie problemy małych ludzi. Dobrze mieć..

EAN:

9788383532141

Wydawnictwo:

Klasa:

6+

Data premiery:

2025-05-19

Rok wydania:

2025

Oprawa:

twarda

Format:

275x205 mm

Strony:

40

Cena sugerowana brutto:

24.90zł

Stawka vat:

5%

Każdy może poczuć się samotny, gdy brakuje mu przyjaciela. Tak jak Róża, która przekonała się jednak, że warto cierpliwie poczekać na prawdziwą przyjaźń. Ale po czym poznać dobrego przyjaciela? I co gdy to czekanie trwa długo i odbiera nam dobry nastrój? Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu przyjaźni. Opisuje typowe sytuacje z życia dzieci i podsuwa mnóstwo praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc dzieciom odnaleźć się wśród rówieśników, zaprzyjaźnić i być dobrym przyjacielem.

Książki z serii "Wielkie problemy małych ludzi" przedstawiają ważne tematy dotyczące dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Czynią to w sposób przystępny, rzeczowy i kompetentny. Wszystkie tomiki serii powstają z udziałem wykwalifikowanych pedagogów i psychologów; ich autorami są ludzie, którym bliski jest świat dziecka.

Magdalena Młodnicka (ur. 1977) - absolwentka filologii polskiej o specjalizacji wydawniczej. Tworzenie książek to jej pasja i praca. Redaktorka publikacji dla dzieci i młodzieży. Pomysłodawczyni i autorka wielu książek dla młodych czytelników. Uważa, że książki mają wywoływać emocje, pomagać, a przede wszystkim cieszyć. Mama Mai i Marysi, którym zawdzięcza wyczucie potrzeb młodych odbiorców. Lubi poznawać nowe miejsca i odkrywać ich tajemnice. Autorka tekstów piosenek, sama od zawsze śpiewa.