EAN:
9788310142764
Autor:
Wydawnictwo:
Klasa:
6+
Data premiery:
2026-09-09
Rok wydania:
2026
Oprawa:
broszurowa
Format:
197x130 mm
Strony:
288
Cena sugerowana brutto:
39.99zł
Stawka vat:
5%
Drugi tom niesamowitej przygody, w której to właśnie TY jesteś głównym bohaterem.
Hej, ty!
Tak, TY!
Mieliśmy całą masę fantastycznych przygód, no nie?
Pamiętasz, jak zjechaliśmy na deskach po lawie z wulkanu?
Nabawiliśmy się ostrego zapalenia stóp i jeszcze przez trzy tygodnie z butów buchał nam ogień, ale było warto!
A pamiętasz nasze wyścigi na welociraptorach?
A to, jak wpadliśmy w tę jamę, co sięgała aż do jądra Ziemi i znaleźliśmy w niej jaskinię legendarnego stwora masłoorzechowego?
Co? Nie pamiętasz? Serio?
No to usiądź wygodnie, bo mam dla ciebie opowieść!
A zaczęło się tak
Andy Griffiths, autor bestsellerowej serii Domek na drzewie, zabierze cię do tajemniczej krainy pełnej niezwykłych postaci i zaskakujących wyzwań.
Andy Griffiths pochodzi z Melbourne. Jego ulubione kolory to niebieski, fioletowy, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony oraz czarny. Pracował przez jakiś czas jako taksówkarz i nauczyciel angielskiego, ale zawsze chciał zostać gwiazdą rocka (nawet mu się nie śniło, że będzie znanym pisarzem). Zaczął pisać na poważnie, kiedy uczniowie powiedzieli mu, że książki są okropnie nudne.
Bill Hope - australijski ilustrator i artysta. Studiował sztukę i design, ale od zawsze najbardziej lubił rysować. Uwielbia opowiadać historie obrazem - najlepiej takie, które są trochę dziwne, trochę śmieszne i trochę prawdziwe. Rysuje od dziecka, ale własne książki zaczął tworzyć, gdy odkrył, że ilustracje potrafią opisać emocje lepiej niż słowa.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.