EAN:
9788382980820
Autor:
Wydawnictwo:
Rok wydania:
2023
Oprawa:
broszurowa
Format:
286x200 mm
Strony:
32
Cena sugerowana brutto:
39.00zł
Stawka vat:
5%
Autor bajki JAK LISICA ŻURAWIA W GOŚCI ZAPRASZAŁA I ŹLE SIĘ ZACHOWYWAŁA Lech Tkaczyk zgodnie ze sprawdzoną zasadą nauka poprzez zabawę, w nowatorski i ciekawy sposób zaznajamia dzieci z życiem zwierząt. Posługując się prostym i dowcipnym językiem oraz wykorzystując klasyczną formę wierszowaną w swojej opowieści zaszczepia w maluchach zamiłowanie do wiedzy o przyrodzie,lesie,zachowaniach zwierząt. Niebywałe walory edukacyjne sprawią, że Twoja pociecha w zaskakującym tempie zapamięta jak powinien zachowywać się Twój maluch w gościach,pozna dobre obyczaje.Aby uatrakcyjnić pracę z dzieckiem, możesz skorzystać z płyty CD, zawierającej audiobook będący wiernym odzwierciedleniem treści bajki. Książkę zilutrował Tomasz Laskowski.
Głównym bohaterem bajki jest Lisica i żuraw, którzy wzajemnie zapraszali się w gości, ale na spotkaniu lisica bardzo źle się zachowywała i bardzo żurawiowi dokuczała,co jest zawsze dla gościa mało miłe.Autor tekstu, Lech Tkaczyk, w prosty i przystępny sposób,z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego dziecka.
Gdyby zwierzęta umiały mówić jest niezwykłą serią wydawnictwa stworzoną z myślą o najmłodszych czytelnikach. Astrum. Każda bajka w magiczny sposób opowiada o burzliwych przygodach najlepszych przyjaciół małego człowieka zwierząt. Autor książeczek, słuchowisk, audiobooków i komiksów, Lech Tkaczyk wykorzystał jedną z najbardziej przyjemnych dla dzieci figur stylistycznych personifikację. Nadanie zwierzętom ludzkiego głosu sprzyja pozytywnej stymulacji dziecięcej wyobraźni. Każda historia zakończona jest zabawną puentą, która w delikatny sposób pomaga najmłodszym zrozumieć te bardzo ludzkie zachowania zwierząt. Autor uczy dzieci jak dobierać przyjaciół, czym grozi oszustwo i kradzież, jakie korzyści daje praca. Moralizatorski charakter bajeczek sprawia, że czytanie i słuchanie staje się nie tylko przyjemnym poznawaniem nowych słów, ale także najwcześniejszą formą nauki życia w społeczeństwie, rozróżniania dobra i zła, a także cech charakteru.
Oprawa miękka; format A4, stron 32